RECRUITMENT CONSULTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nie sme géniovia na trhu práce. Stále máme čo objavovať a učiť sa. Aktuálne k sebe hľadáme nového parťáka/parťáčku do tímu.
Ak ťa láka oblasť HR, chceš stretávať nových ľudí s rôznymi osudmi, máš rád dynamickú prácu a nerád sa pri nej nudíš, pridaj sa k nám.
Čo u nás nájdeš:
- Vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov
- Vytváranie kreatívnej inzercie, práca na LinkedIn-e, sociálnych sieťach a pod.
- Vedenie pracovných pohovorov
- Aktívne počúvanie nielen našich kandidátov, ale aj klientov a poskytovanie poradenstva
- Podieľanie sa na rôznych marketingových aktivitách
- Čakajú ťa rôzne odborné školenia, na ktorých sa neskôr môžeš podieľať aj ty ako školiteľ
V Graftone žiadne dva dni nie sú rovnaké a každý deň prináša niečo nové.
Požadujeme
Si u nás vítaný ak:
- Máš aspoň jeden rok skúsenosti v HR oblasti
- Si komunikatívny a nebojíš sa vziať telefón do ruky
- Sa nehanbíš spýtať sa, keď ti nie je niečo jasné
- Sa na základe spätnej väzby vieš posúvať vpred
- Dokážeš prijať pomoc kolegov a zároveň si ochotný im pomôcť aj ty
- Je HR to čo hľadáš a máš chuť sa zlepšovať
- Vieš priniesť nové nápady ako sa dajú veci robiť inak
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111