Back-office špecialista v bankovníctve s anglickým a nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujímaš sa o oblasť bankovníctva? Tak isto vieš, že pri prevode medzinárodných bankových platieb je potrebné preveriť, či transakcia nenesie so sebou nejaké riziko. Ak si vieš predstaviť prácu v interných bankových systémoch a máš detektívneho ducha, ktorý bude vedieť spraviť správne rozhodnutie, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis.
Ako podpora skvelého tímu sa stretneš s nasledovnými úlohami...
- Preveríš medzinárodné dokumenty o klientoch, ktoré prídu do systému
- Uistíš sa či dané dokumenty nenesú so sebou nejaké riziko
- Preveríš notifikácie systému so sankčným zoznamom, embargom alebo blacklistom
- Budeš komunikovať s medzinárodnými pobočkami spoločnosti
- V neposlednom rade preveríš aj podozrivých klientov
Požadujeme
Ak ťa zaujal popis pozície tak pošli svoje CV ak spĺňaš tieto požiadavky...
- Máš ukončené vysokoškolské vzdelanie
- Ovládaš anglický jazyk na úrovni B2 (dokážeš odkomunikovať požiadavky kolegov), a nemecký jazyk na úrovni B1 (dokážeš prečítať email od kolegov či nariadených)
- Prax v oblasti bankovníctva, administratívy či master-data vítaná
- Ak si sa stretol s pojmami FEC, AML tak to bude tvojou obrovskou výhodou, avšak nie je to podmienkou
- Máš veľký dôraz pre detail a odhalíš potencionálne riziká
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk