IT Product manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Gastronómia, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do spoločnosti, ktorá vytvára svoj vlastný meteorologický softvér na medzinárodnej úrovni, hľadáme Product manažéra, ktorý bude:
- Schvaľovať softvérové zmeny na produkte
- Vedieť identifikovať chyby a nedostatky na produkte
- Poskytovať dôležité informácie o zmene produktu používateľom prostredníctvom e-mailu alebo priamo zainteresovaným používateľom, v prípade ak sa objavia kritické alebo bezpečnostné chyby
- Koordinovať implementáciu zmien produktov s hlavným dodávateľom pri zhromažďovaní vstupov a priorít
- Pravidelne spolupracovať s produktovými expertmi, technickým riaditeľom a obchodnou sekciou pri definovaní potrebných zmien produktu
- Monitorovať priemyselné normy a navrhuje potrebné zmeny
Požadujeme
- Znalosti z oblasti vývoja IT produktov (podmienka)
- Kandidát musí mať výborný prehľad o produkte
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Skúsenosti s koordinovaním projektov a kooperovaním s koncovými užívateľmi
- Anglický Jazyk C1 - plynule (pravidelná komunikácia s klientmi)
Benefity
- finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- príležitostný home-office
- multisport karta
- možnosť masáží a jógy na pracovisku
- parkovacie miesta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk