Operátor zákazníckeho servisu s ruským a anglickým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš prácu, v ktorej aktívne využiješ svoje cudzie jazyky? Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme komunikatívnu osobu, ktorá hravo zvládne nasledujúce úlohy:
- denná komunikácia v ruštine a angličtine so zákazníkmi v písomnej i telefonickej podobe
- komplexné riešenia klientskych požiadaviek od identifikácie problémov cez efektívne vyhľadávanie informácií až po úspešný koniec
- práca s interným systémom a správa databázy
Požadujeme
Čo požadujeme:
- pokročilá znalosť ruského a anglického jazyka (B2 slovom ale i písmom – vyžaduje sa nie len plynulá ústna komunikácia ale i výborná gramatika)
- predchádzajúca skúsenosť so zákazníckym servisom je výhodou
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na zákazníka
- schopnosť efektívnej identifikácie vzniknutých problémov so zameraním na detail
- organizačné schopnosti
Benefity
Aké benefity ponúkame?
- 2 dni extra dovolenky
- možnosť vzdelávacích kurzov
- platené nadčasy
- príspevok na DDS
- firemná knižnica
- multisport karta
- relaxačné kupóny (wellness, fitnes, bazén)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk