Servisný technik tlačiarní

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do stabilnej medzinárodnej spoločnosti hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu servisného technika. Tvojou náplňou práce bude poskytovanie servisu v oblasti tlačových riešení. Ak máš v danej oblasti prax, potom je táto pozícia pre teba ako stvorená!
Tvojou náplňou práce bude:
- Vykonávanie servisných úkonov spojených s pravidelnou údržbou, inštaláciou, diagnostikou, opravou či výmenou dielov
- Poskytovanie technickej podpory či školení
- Komunikácia s internými aj externými technikmi
- Testovanie, analýza a následné reportovanie chýb
- Komplexná podpora predajného tímu
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Prax v oblasti tlačových riešení – 2 roky – PODMIENKA
- §22
- Vodičský preukaz skupiny B - PODMIENKA
- základy anglického jazyka - písomná komunikácia
- Bezproblémová orientácia v otázkach tlačových produktov, počítačovej technológie, operačných systémov či sieťových technológií
- Musíš sa vyznať v laserových alebo multifunkčných zariadeniach
- Analytické myslenie, schopnosť prezentácie chýb a dobré organizačné schopnosti
- Znalosť tlačových riešení tretích strán - SafeQ, MyQ, Abby či skúsenosti v oblasti produkčnej tlače (SRA3) - VÝHODA
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné benefity:
- mesačná odmena, max 1/3 základnej zložky
- 2x do roka bonus v orientačnej výške 50% základnej zložky (podľa plnenia stanovených cieľov)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk