Nástrojár - príprava odlievania foriem

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Manažment, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- výroba náhradných dielov a iných súčiastok na základe technických výkresov, náčrtov a pokynov nadriadeného;
- oprava a výmena náhradných dielov formy a ostrihovadla (jadrá, vyhadzovače, kolíky atď.);
- príprava formy a ostrihovadla EWZ pre ďalšie použitie podľa požiadaviek výroby (demontáž, čistenie, výmena náhradných dielov, oprava, montáž);
- starostlivosť o sklad foriem a uskladnenie foriem s príslušenstvom;
- spolupráca pri zavádzaní nových projektov, pri prestavbe strojov a zariadení;
- sledovanie funkčnosti strojov, zariadení, foriem a hlásenie zistených porúch nadriadenému.
Požadujeme
- technické vzdelanie - strojárstvo
- skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
- znalosť čítania technických výkresov;
- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke;
- zodpovednosť za kvalitu a zvyšovanie kvality;
- flexibilita;
- samostatnosť.
Benefity
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Bonus a prémie
- Príspevok na dopravu
- Sociálny program
- Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk