CNC nastavovač

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Chemický priemysel, Manažment, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- spustenie, obsluha obrábacích strojov a zariadení a kontrola chodu strojov a zariadení; zodpovednosť a obsluha periférnych zariadení, ktoré prináležia mechanickému opracovaniu;
- zoraďovanie a nastavovanie obrábacích zariadení, vrátane výmeny nástrojov;
- citanie technickych vykresov
- odstraňovanie mechanických porúch na strojoch a zariadeniach, podieľanie sa aj na odstraňovaní vážnejších porúch;
- kontrola stavu parametrov výrobných zariadení a vykonanie korekcií;
- vizuálna kontrola odliatkov a neustále sledovanie kvality výroby;
- zodpovednosť za uvoľnenie výroby do série oddelením kvality.
Požadujeme
- technické vzdelanie - strojárstvo
- skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
- zodpovednosť za kvalitu;
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
- dôslednosť;
- spoľahlivosť;
- flexibilita.
Benefity
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Bonus a prémie
- Príspevok na dopravu
- Sociálny program
- Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk