Údržbár - nepretržitá prevádzka

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
950 - 1 060 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- vykonávanie údržby v oblasti plánovanej preventívnej údržby strojov a zariadení podľa
- vykonávanie údržby v oblasti operatívnej údržby strojov a zariadení
- riadne a pravdivé vypisovanie dokumentácie podľa inštrukcií
- zaisťuje funkčnosť a bezpečnosť zariadení
- podieľa sa pri inštalácii nových strojov a zariadení
- zodpovednosť za bezporuchový a bezpečný chod stojov a zariadení
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP a PO
Požadujeme
- požaduje sa mechanická zručnosť
- práca na sústruhu a fréze
- znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky
- technické myslenie a záujem o nové technológie
- vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z., § 21 - 23
Benefity
- stravné lístky v hodnote 4,- EUR
- mzdové zvýhodnenie pri 100 % dochádzke a vernostný bonus
- 12% variabilná zložka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk