Administratívny špecialista s poľským jazykom!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staň sa prvým členom novovzniknutého tímu, ktorý si posvieti na spokojnosť obchodnej spolupráce medzi medzinárodnou spoločnosťou a jej odberateľmi. Tvojou úlohou bude:
- kompletizácia dotazníkov, ktoré prichádzajú do spoločnosti od rôznych klientov,
- globálna komunikácia s internými zamestnancami z rôznych oddelení spoločnosti a zbieranie odpovedí na konkrétne otázky,
- vypĺňanie dotazníkov a následne odosielanie spať ku klientovi,
- medzi ďalšie zodpovednosti patrí napríklad správa databázy najčastejších otázok (FAQ).
Požadujeme
Hľadáme človeka, ktorý ovláda anglický a poľský jazyk na pokročilej úrovni (B2). Príjemne vystupuje (najmä) v mailovej komunikácií, má dobrý time management a zmysel pre detail. Skúsenosť s administratívnou prácou je výhodou.
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré Vám budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore, ale zahŕňajú napríklad 13. plat, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas, extra dovolenka a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk