REGIONÁLNY ÚČTOVNÍK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak sa vyznáte v slovenskom účtovníctve a chcete robiť na pozícií, kde budete mať na starosti agendu účtovníctva spoločnosti spolu s ďalšími finančnými aktivitami, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Náplňou práce bude nasledovné:
- Účtovanie financií, daní a majetku spoločnosti
- Príprava finančných výkazov a interných reportov (týždenne, mesačne, kvartálne)
- Participácia na príprave forecastov a finančných plánov
- Zostavovanie a podávanie výkazov o podnikateľskej činnosti spoločnosti
- Príprava a podávanie daňových priznaní
- Spolupráca s auditorom na ročnom audite spoločnosti
- Dodržiavanie a dohliadanie na úverovú politiku spoločnosti
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 5 rokov skúseností vo finančnej oblasti a účtovníctve
- Znalosť podvojného účtovníctva, slovenskej legislatívy a prípravy DPH
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť slovenských a českých účtovných štandardov
- Skúsenosť s mesačnými a ročnými uzávierkami, rekonsiliáciami a medzipodnikovými transakciami
- Skúsenosť so systémami ERP
- Výhodou je znalosť programu SAP
- Výhodou je skúsenosť s manažovaním malého tímu
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk