Koordinátor logistiky - analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Informatika - software, Informatika - správa systémov, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
* Koordinácia a riadenie logistických procesov tak v rámci výrobnej spoločnosti ako aj smerom k zákazníkovi
* Tvorba procesných máp a inštrukcií a koordinácia potrebných zmenových konaní
* Zodpovednosť v oblasti inventúry, auditov
* Optimalizácia existujúcich procesov vrátane optimalizácie nákladov na montáže a expedície
* Spolupráca s oddeleniami naprieč spoločnosti
Požadujeme
* SŠ / VŠ vzdelanie technického smeru alebo v logistike
* Preukázateľné skúsenosti s riadením logistických procesov vo výrobnej firme
* Dobrú orientáciu v prepojenosti všetkých procesov vo výrobnej firme - montáže, balenie, expedícia pod.
* Komunikatívna znalosť AJ/NJ - oba jazyky výhodou
Benefity
Budú prezentované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk