Hľadáme asistenta/asistentku!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš prácu popri štúdiu na VŠ, v ktorej budeš môcť vycibriť svoje komunikačné zručnosti? Chceš zistiť ako funguje trh spráce a aké pracovné pozície v oblasti Engineering (HR, marketing, technika, výroba...) sú práve in? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV!
Do nášho tímu Engineering hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s telefonickým kontaktovaním uchádzačov v našej internej databáze. Tvojou úlohou bude zistiť, či je uchádzač aktívny na trhu práce, spýtaš sa ho zopár otázok (zistíš motiváciu, možný nástup, platové očakávania, úroveň anglického jazyka atď.) a výsledok z telefonátu zapíšeš do databázy. Výsledky svojich telefonátov budeš pravidelne reportovať Maťovi (Team Leader).
Požadujeme
- Študent VŠ: zameranie na HR je výhodou, ale nemusíš sa obávať, všetko ti vysvetlíme
- Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý rád telefonuje :)
Benefity
- Naučíš sa veľa nových vecí o súčasných trendoch a pracovných pozíciách v oblasti Engineering
- Môžeš s nami rásť a časom sa posunúť na vyššiu pozíciu
- Máš možnosť pracovať z domu po zaučení
- Pri spravovaní kalendárov a pohovorov svojich kolegov-konzultantov si zdokonalíš time manažment a zmysel pre detail
Ak sa ti táto pozícia pozdáva, neváhaj mi poslať svoj životopis priamo e-mailom na: fini.federica@grafton.sk.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111