IMPLEMENTÁCIA SAPU NA FINANČNOM ODDELENÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pripojte sa do tímu 6 špecialistov a zodpovedajte za zavedenie programu SAP v celej Európe.
Čo budete robiť?
- Práca na projektoch po celej Európe
- Implementácia SAP-u, robotizácia a automatizácia účtovných a kontrolingových procesov
- Zlepšovanie procesov
- Komunikácia s finančným a IT tímom ohľadom požiadaviek
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti financií
- Pokročilá znalosť programu MS Excel – makrá, VBA a znalosť power BI
- Skúsenosti s prácou v programe SAP, ideálne skriptovanie
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni B2 slovom aj písmom
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity ako napríklad e-learning, health program, dni dovolenky navyše, výročia a pod., ktoré Vám radi predstavíme na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk