ŠPECIALISTA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si akčný, dynamický, komunikatívny kandidát so zmyslom pre detail? Máš už skúsenosti s predajom alebo by si ich rád nadobudol? Nevadí ti občasná práca cez víkendy? Tak to hľadáme práve Teba!
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Face-to- face riešenie rôznych požiadaviek klienta ohľadne dodávky plynu, energie či fakturácie
- Taktiež príjímanie reklamácií a snaha o ich včasné vyriešenie
- Poskytovanie podpory predaj, uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
- V rámci stanovených kompetencií možnosť ponúkať produkty a služby spoločnosti, za ktoré si vieš zarobiť peniažky naviac a navyše
- Reporting svojich výsledkov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
- Skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu budú pre teba veľkou výhodou
- Komunikatívnosť, zodpovednosť a časová flexibilita
- Príjemné vystupovanie
Benefity
- Dovolenka nad rámec zákona
- Príspevok napr. na zdravotnú staroslivosť, kultúru, šport, regeneráciu
- Stravné lístky
- Odborné vzdelávanie
- a mnoho iných :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111