Energetik

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Doprava, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozíciu obsadzujeme pre významnú strojársku spoločnosť. Náplň práce:
- spracovávanie projektovej dokumentácie elektrických NN zariadení
- revízny technik elektrických zariadení, odborné prehliadky a skúšky vyhradených technických elektrických zariadení
- zodpovednosť za denné a mesačné hlásenie na SEPS a ISOM OKTE
- zabezpečenie odpočtu fakturačných meradiel a spracovanie dát z elektromerov
- návrh opatrení na zníženie energetických strát na rozvodoch a zlepšenie kvality dodávky
- predkladanie podkladov k fakturácií odberu elektriny koncových odberateľov elektrickej energie
- zodpovedný zástupca za odborné vykonávanie povolenej činnosti - výroba, prenos, distribúcia a dodávka elektriny a činnosť organizátora krátkodobého trhu s elektrinou
- zodpovedný zástupca za odborné vykonávanie povolenej činnosti v energetike - výroba, preprava, distribúcia, uskladňovanie a dodávka plynu a zabezpečenie bezpečnej dodávky plynu, revízny technik
Požadujeme
- Vzdelanie elektrotechnického smeru výhodou
- Osvedčenia o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. - $23 na VN zariadenia
- Osvedčenia o odbornej spôsobilosti na podnikanie v energetike podľa $ 4 ods. 1 písmeno a) b) a c) zákona č. 251/2012 Z. z.
- Revízny technik plynových a tlakových zariadení
- Znalosť prác s portálmi dodávateľov energie
- Microsoft Excel, Power Point, Word - pokročilý
- IS Navision - výhodou
Benefity
- výška platu môže byť po dohode s uchádzačom na pohovore zvýšená podľa kvalít a dĺžky praxe uchádzača
- 30 % varibilná zložka k základnej mzde
- ostatné benefity komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk