SharePoint Expert pre nový projekt

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SharePoint znalca, ktorý sa chce podieľať na významnom projekte pre spoločnosť.
Rola je zameraná pre pokročilého úživateľa SharePoint platformy, ktorý musí mať prehľad aj o iných službách v balíku Office 365 a ako služby súvisia so SharePointom.
Agenda:
- Riešenie incidentov, ktoré vzniknú po migrácií dát
- Manažovanie Accessov; pracovanie s jednotlivými obejktmi
- Komunikovanie s vlastníkmi SharePoint stránok
- Komunikovanie s Business oddeleniami
- Konzultačné úlohy; objasnenie funkcionalít
- Využitie toolov ako Power Apps, Power Automate, Azure, Power BI
Kandidát sa vie dostať na pozícii k najnovším technológiám, vie dostať veľkú podporu a priestor zo strany zamestnáteľa pri vzdelávaní sa do ďalších technológií.
Požadujeme
SharePoint - pokročilý; Výhodou skúsenosti v SharePoint online
Anglický Jazyk - fluent B2 / C1
(denná komunikácia s medzinárodným tímom)
Office 365 - výhodou (chápenie súvislostí so SharePointom)
PowerShell - výhodou
Kandidát musí veľmi flexibilne zvládať úlohy; mať veľmi dobré komunikačné zručnosti a prehľad v spravovaní SharePoint
Benefity
- Home office v neobmedzenej miere
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Flexibilný pracovný čas (core time 10-15)
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk