IT TEAMLEADER pre nový IT projekt

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 700 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre Švajčiarskeho klienta a svetového lídra pôsobiaceho v segmente poisťovníctva hľadáme IT Tímlídra, ktorý bude zodpovedať za 10-12 ľudí v rámci dlhodobého projektu.
Náplň práce:
- manažment a koordinácia tímu, a úloh v tíme
- práca na projekte v rámci digitalizácie a cloud riešení: pomoc s návrhom architektúry (AWS, Terraform)
- návrh stratégie a ďalších postupov
- zabezpečenie automatizácie a integrácie už vyvinutývh procesov
- podpora v oblasti Security, Risk manažment
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosť s vedením IT tímu
- základné vedomosti v oblastiach Risk manažent, Security
- skúsenosť na pracovnej pozícii Cloud inžinier/špecialista/architekt/a pod., alebo skúsenosť s prácou na Cloudových riešeniach
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk