MANAŽÉR ANALYZOVANIA NEFINANČNÉHO RIZIKA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás analyzovať riziká nielen z finančného, ale najmä z operačného a IT pohľadu? Ak je Vašou odpoveďou áno, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Aké budú na danej pracovnej pozícií Vaše zodpovednosti a náplň práce?
- Analýza rizika, ktoré vyplýva z činnosti a služieb pre zákazníkov v rámci EÚ
- Zhodnotenie operačného a reputačného rizika, riešenie infraštruktúrneho rizika
- Implementácia postupov riadenia vzniknutých rizík a kontroly
- Účasť na procese schvaľovania aplikácií
- Reporting ohľadom vzniknutých strát a nedostatočnej kontroly
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Predchádzajúca skúsenosť s risk manažmentom, ideálne z IT spoločnosti
- Porozumenie kategóriám ako sú IT riziko, biznis riziko či projektové riziko
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (C1)
- Znalosť lokálnych regulačných štandardov a princípov (ISO, COBIT5) výhodou
- Výhodou je znalosť maďarského jazyka
Benefity
- 13.a 14. plat
- Kvartálne odmeny
- Vianočné odmeny
- Home office 1-2 dni v týždni
- Flexibilná pracovná doba
- Parkovacie miesta
- Sick days 5x do roka
- Preplácanie kurzov a certifikácií
- 300€ poukážky Satur alebo ProCare
- Plne hradené gastrolístky
- Jazykové kurzy ANJ
- Multisport karta
- Health days (napr. ovocie)
- Masáže
- Sprcha
- Chill room s Playtation
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk