Hľadá sa Recruitment Assistant!

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 - 4 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak hľadáš stabilnú dlhodobú prácu popri štúdiu, baví Ťa administratíva a kontakt s ľuďmi, zaujímaš sa o oblasť HR a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !
Tvojou náplňou práce bude všestranná podpora kolegov:
- telefonický prescreening kandidátov, pozývanie kandidátov na pohovor
- spracovanie e-mailov, požiadaviek a reakcií na pracovné pozície
- aktívne vyhľadávanie uchádzačov o prácu na rôznych pracovných portáloch
- testovanie jazykových znalostí kandidátov
- poskytovanie spätnej väzby po pohovore uchádzačom
- sledovanie trendov na trhu práce
- participácia na interných projektoch
- súvisiace administratívne práce a reporting
Požadujeme
Čo by si mal spĺňať?
- študent denného štúdia VŠ
- aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie kandidátov)
- komunikačné zručnosti a príjemný prejav
- možnosť pracovať 20 hodín týždenne popri škole, pričom rozvrhnutie pracovného času je flexibilné
- chuť učiť sa nové veci a pracovať v dynamickom prostredí
Benefity
- práca v mladom tíme
- lokálne teambuildingové aktivity
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu po ukončení štúdia
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- denné využitie cudzieho jazyka
- priestor pre získanie prvých HR skúseností
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk