OBCHODNÝ/Á ASISTENT/KA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Staňte sa súčasťou mladého a priateľského tímu a rozvíjajte svoje skúsenosti v oblasti obchodu.
Vašou zodpovednosťou bude:
- Príprava a spracovanie reportov, podkladov a analýz podľa požiadaviek
- Udržiavanie aktuálnosti internej databázy
- Evidovanie a archivácia interných dokumentov
- Spracovanie faktúr
- Hodnotenie a analýza predaja a plánu
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Znalosť MS Excel- kontingenčné tabuľky, grafy, vyhľadávacie funkcie
- Predchádzajúca skúsenosť z obchodu alebo na podobnej pozícii je veľkou výhodou
- Analytické myslenie a organizovanosť
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity ako napríklad multisport kartu, príspevok do 3. piliera, plne hradené stravné lístky a iné.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk