Fakturant

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre jedného z našich klientov hľadáme šikovného človeka na pozíciu Fakturant/ Skladník, ktorý bude mať pod palcom vedenie skladového hospodárstva v spoločnosti s menšou pobočkou v Bratislave.
Váš pracovný deň bude rozdelený na dve hlavné úlohy a to:
- práca s tovarom- fyzický príjem tovaru, príprava tovaru na odoslanie, balenie, odovzdanie kuriérovi
- vystavovanie faktúr a spracovanie objednávok
Požadujeme
Ak spĺňate nasledujúce požiadavky, neváhajte nám zaslať Váš životopis.
- Predchádzajúca skúsenosť s prácou s faktúrami- vystavovanie, spracovanie
- Ovládanie skladového hospodárstva
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je veľkou výhodou
- Schopnosť samostatnej práce, dynamika, proaktivita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk