Fakturantka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
850 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre jedného z našich klientov hľadáme do príjemného ženského kolektívu novú posilu. Ak Vás baví práca s faktúrami a objednávkami, tak čítajte ďalej, pretože práve za tieto činnosti budete zodpovedný/á:
- prijímanie objednávok a spracovanie v systéme
- príprava a odosielanie fakturácie
- vystavenie dodacích listov
- prijímanie reklamácií ohľadne objednávky alebo dodania
- vystavovanie dobropisov
- komunikácia s obchodným tímom
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Skúsenosť aspoň 1 rok s administratívou - Skúsenosť na podobnej pozícii je veľkou výhodou
- Znalosť fakturácie- základy
- Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity ako napríklad finančné ohodnotenie na základe výsledkov, MultiSport kartu, príspevok do 3 piliera, plne hradené stravné lístky a ďalšie.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk