Nákupca s poľským jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte si juniorskú pozíciu a radi by ste nazreli do tajov nákupu? Ovládate poľský jazyk na mierne pokročilej úrovni (viete porozumieť písanému text a napísať jednoduchý email)? Neváhajte a zašlite nám Váš životopis.
Na tejto pozícii budete zastrešovať operatívne úlohy v oblasti nákupu pre poľskú pobočku a "nakupovať" budete naozaj rôzne vybavenie. Vyjednávanie je však na Vašich seniornejších kolegoch a vy budete zastrešovať tú administratívnu časť. Budete schvaľovať nákupné požiadavky na základe daných podmienok, monitorovať nákupný proces, podporovať skúsených nákupcov a takisto budete komunikovať s dodávateľmi, aby všetko prišlo na čas a v kvalite akú ste vyžadovali.
Požadujeme
- Znalosť poľského jazyka na stredne pokročilej úrovni- písanie emailov, občasný telefonát
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ale ak máte skúsenosť z administratívy, určite to bude plus
- Schopnosť pracovať samostatne
- Anglický jazyk je výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity ako napríklad plne hradené stravné lístky, sick days alebo zľavy na produkty a mnohé iné.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk