DÁTOVÝ ANALYTIK INTERNÉHO AUDITU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Jednou z najdôležitejších úloh tímu, ktorého sa staneš súčasťou je poskytnúť odborný náhľad a poradenstvo manažmentu spoločnosti na procesy interného auditu za cieľom ochrany majetku a informácií. Budeš:
- Výber vhodných aplikácií a technologických postupov využiteľných v rámci interného auditu
- Príprava špeciálnych reportov a dátových analýz v oblasti financií
- Automatizácia procesov – jednoducho povedané, budeš nastavovať z akých databáz, budú získavané aké dáta v akej granularite, pre aký report a pod.
Požadujeme
- Minimálne 3 roky pracovných skúseností v relevantnej oblasti – dátové analýzy, reporting, automatizácie procesov
- Podmienkou je znalosť Power BI, SQL, MS Excel
- Výhodou pre teba bude účasť na RPA projektoch
- Anglický jazyk na úrovni C1 je podmienkou – budeš pracovať v rámci globálneho tímu a v angličtine musíš byť jednoducho doma
- Časová flexibilita pre potrebu služobných ciest 5 – 10 % času
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine na dennej báze
- Quiet Zóna
- Benefit Eco
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov, ktoré predstaví firma úspešným kandidátom na osobnom stretnutí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk