SENIOR AP ÚČTOVNÍK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rád by si sa posunul na seniora a mal na starosti komplexný proces v AP? Na tejto pozícii by bolo tvojou úlohou účtovanie došlých faktúr, cestovných výdavkov, rekonciliácie účtov, mesačné a kvartálne závierky, komunikácia s internými vendormi v rámci Európy a ďalšie zaujímavé úlohy.
Požadujeme
Radi ťa na pozíciu zvážime ak spĺňaš nasledujúce kritériá:
- Minimálne 2 roky skúsenosti ako AP účtovník
- Dobrá, komunikatívna úroveň angličtiny – B2
- Pokročilá znalosť funkcií v Exceli – kontingenčné tabuľky, v/h look up a pod.
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré finančné aj nefinančné benefit ako flexibilnú prácu z domu, zaujímavé bonusy, jazykové a finančné kurzy, príspevok na hromadnú dopravu a pod.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111