AR finančný analytik s nemeckým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite svoje skúsenosti z oblasti financií, lásku k číslam, svoje analytické zručnosti a zároveň aktívne pracujte s cudzími jazykmi! Na tejto pozícii Vás bude čakať nasledovné:
- Zodpovednosť za pridelené portfólio klientskych účtov
- Investigácia možných príčin nezrovnalostí na účtoch a zabezpečenie korektnej nápravy
- Analýza položiek na pridelených účtoch
- Komunikácia s finančnými oddeleniami obchodných partnerov
Požadujeme
- Pokročilá úroveň nemeckého jazyka (C1) a komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2) je PODMIENKOU
- Skúsenosť v oblasti AP/AR alebo na klientsky orientovanej pozícii minimálne 2 roky
- Schopnosť orientovať sa a promptne reagovať na otázky z oblasti financií a ekonómie
- Analytické zručnosti, pracovné skúsenosti s MS Excel
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé finančné a nefinančné benefity (práca z domu, odmeny, príspevky na jazykové kurzy), ktoré predstaví zástupca na osobnom stretnutí úspešnému kandidátovi.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111