Senior logistik pre projekty

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, ktorým je nadnárodná výrobná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Senior logistik pre projekty:
Hlavné zodpovednosti:
- zabezpečiť materiál potrebný pre výrobu podľa požiadaviek
- definovať logistické usporiadanie nového zákazníka
- zabezpečiť správne nastavenie master dát, aby boli v súlade s podnikovou stratégiou a logistickým protokolom,
- analýza požiadaviek pre balenie pre nové projekty,
- posielať riadne objednávky / forecasty dodávateľom v oblasti zodpovednosti,
- zabezpečiť, že sa preprava vykonáva v správnom množstve včas,
- sledovať zásoby v tranzite,
- riadenie mimoriadnych situácií, aby sa predišlo zastaveniu linky pri minimálnych nákladoch na prepravu,
Požadujeme
- VŠ vzdelanie v oblasti logistiky alebo ekonomiky
- Plynulá znalosť anglického jazyka - podmienkou
- Min. 3 ročné pracovné skúsenosti vo výrobnej logistike - automobilový priemysel výhodou
- Komunikatívnosť, spolahlivosť
- Schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- Skúsenosti s programom SAP podmienkou
- Asertivita
Benefity
Budú prezentované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321