Zástupca back office ! Vhodné pre absolventov !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Komárno
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 820 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Zadávanie údajov potrebných na spracovanie a vykonanie platby
- Kontrola procesov
- Nahlasovanie a eskalovanie chýb a zlyhaní transakcií
- Zlepšovacie procesy
- Hlavná činnosť oddelenia - zmena spôsobu vyplácania daňovej vratky
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Znalosť anglického jazyka - B1 level - Podmienkou !
- Skúsenosť s prácou s MS Excel - vlookup a kontingenčné tabuľky, MS Word, PowerPoint - Podmienkou !
- Reprezentatívne vystupovanie
Benefity
- Jazykové kurzy
- Interné jazykové kurzy - Anglický jazyk
- Externé jazykové kurzy
- 3. pilier – Doplnkové dôchodkové sporenie
- Narodeniny - darčekový kupón v hodnote 25 Eur. Hodnota kupónu je v nasledujúcej mzde zdanená.
- Teambuilding, firemné večere, Vianočná párty
- Stravné lístky - Zamestnávateľ poskytuje zamestnancovi za každý odpracovaný deň (4 a viac hodín) stravný lístok v hodnote 4 Eur. Zamestnávateľ prispieva 100% zo sumy stravného
- MultiSport Card – Kartu zamestnanec obrdží na vyžiadanie, nie je povinná. V prípade záujmu o kartu zamestnanec prispieva sumou 10 Eur mesačne. Táto suma je automaticky odpočítaná z jeho mzdy
- Občerstvenie: Káva+čaj+každú stredu ovocný deň.
- Dovolenka: 3 dni navyse
- Dodatočná dovolenka je poskytovaná v rozsahu 3 dní v roku.
- 2 dni “Sick Day”- 1 sick day za polrok (neprenosny, nepreplacatelny)
- Referral Bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk