Hľadáme ostrieľaných daňových špecialistov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
V živote len dve istoty – smrť a dane. Hľadáme špecialistov pre oblasť daní, ktorí:
- sa budú venovať poradenstvu pre PO a FO, transferovému oceňovaniu, dani z príjmov, fúziám a akvizíciám spoločností, príprave posudkov, dátových analýz a pod.
- budú súčasťou projektových tímov – spoločne s kolegami budete pracovať na príprave riešení na mieru šitých pre klienta, hľadať nové možnosti, inovovať proces
- odovzdajú skúsenosti a vedomosti mladším kolegom
Požadujeme
- minimálne 2 roky pracovných skúseností s komplexnou daňovou agendou
- znalosť Slovenskej legislatívy
- analytické a inovatívne myslenie
- Anglický jazyk na úrovni B2
- vzdelanie v oblasti ekonómie, prípadne páva
Benefity
- Multisport karta
- Jazykové vzdelávanie
- Deň voľna nad rámec Zákonníka práce
- Vitamínový balíček
- Odmena za odpracované roky
- Odmena za odporučenie nového klienta
- Odmena za odporučenie kandidáta
- Príspevok na stravné
- Kultúrne podujatia podľa výberu
- Príspevok pri životných udalostiach
- Ovocie na pracovisku
- Masáže na pracovisku
- Preplatenie električenky alebo príspevok na nákup bicykla
- Bonusová dovolenka
- Príspevok na detský tábor alebo krúžok
- ETF fondy
- Príspevok na zdravie a relax v športovom cetre EfectFit
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk