Účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná príležitosť v menšej firme pre skúsených účtovníkov.
Nemusíte byť komplexný účtovník, ale ak máte skúsenosti s čiastkovým účtovníctvom, je nutné, aby ste mali prax s viacerými "časťami" (vyšlé, došlé faktúry, banka).
Náplň práce:
- Nahrávanie účtovných dokladov do interného systému
- Vystavovanie faktúr
- Účtovanie podľa slovenských účtovných štandardov
- Príprava podkladov pre controllingové oddelenie
- Práca v systéme OMEGA
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 1 rok skúseností s účtovníctvom
- Vysokoškolské vzdelanie nie je nutné
- Znalosť čítania hlavnej účtovnej knihy a slovenských účtovných štandardov
- Základná znalosť anglického jazyka (A2)
- Zmysel pre detail
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré Vám budú predstavené spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk