JAVA PROGRAMÁTOR V OBLASTI MACHINE LEARNING/DATA SCIENCE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 800 - 3 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Švajčiarska spoločnosť a svetový líder pôsobiaci v oblasti poistenia hľadá Java Analytika, ktorý bude zodpovedný za vývoj v Java v oblasti Data Science a Machine Learning.
Náplň práce:
- vývoj v Java v rámci interných aj externých projektov
- dizajn a návrh nových komponentov a aplikácii v analytickej platforme, vývin prototypov
- spolupráca s Data Science tímom na vývoji robustných software riešení
- koordinácia a manažment projektov, life-cycle
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá skúsenosť s Java programovaním
- analytický prístup a teoretická znalosť Machine Learning
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk