CLOUD MANAŽÉR pre nový IT tím na medzinárodný projekt

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
4 000 - 6 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Švajčiarska spoločnosť a svetový líder v oblasti poisťovníctva hľadá Cloud Manažéra do nového IT tímu, ktorý bude zodpovedať za manažment a koordináciu IT tímu v rámci nového projektu.
Náplň práce:
- definovanie Cloudových stratégii
- dizajn a návrh Cloudovej infraštruktúry a architektúry
- profesionálna a technická komunikácia so zákazníkmi
- koordinácia projektov, manažment technických taskov a zodpovedností v tíme
- orchestrácia cloud risk manažmentu
- zodpovednosť za SLA a life-cycle jednodtlivých projektov
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá/expertná znalosť Cloud riešení: návrh architektúry
- koordinácia projektov, prípadný manažment jedného z Cloud riešení(AWS/Azure/public/hybrid/private)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk