Účtovná pozícia v menšej firme

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte radi účtovníctvo, ale trápia vás dlhé uzávierky, na tejto pozícii sa ich nebudete zúčastňovať! Hľadáme skúseného účtovníka do menšej firmy, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledujúcich úlohách:
- Nahrávanie rôznych účtovných dokladov v rámci systému Omega
- Vystavovanie faktúr v súlade so slovenskými účtovnými štandardmi
- Príprava podkladov pre oddelenie kontrolingu
Požadujeme
Čo na to potrebujete?
- Minimálne 1 rok skúseností na pozícii komplexného účtovníka
- Schopnosť pochopiť hlavnú knihu
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni A2 je potrebná na prípadné prečítanie a pochopenie účtovného dokladu v angličtine
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity (ako napríklad 13. plat a podobne), ktoré predstaví kandidátovi na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk