Asistent/ka pobočky s účtovnými aktivitami

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš prepojiť tvoje skúsenosti s účtovaním so záľubou o kozmetiku a skrášľujúce prípravky? Si navyše komunikatívny typ a organizačný talent? Hľadáme asistenta/ku na prebratie zodpovednosti za nasledujúce činnosti:
1) v rámci účtovných aktivít budeš:
- pripravovať platby,
- účtovať bankové výpisy a prijaté faktúry,
- spravovať pohľadávky a nezaplatené faktúry,
- evidovať uhradené zálohy a doklady k seminárom,
2) ako asistent/ka budeš:
- vykonávať administratívnu podporu kancelárie,
- komunikovať (telefonicky aj osobne) so zákazníkmi a dodávateľmi,
- spoluorganizovať aktivity v štúdiu,
- objednávať občerstvenie pre účastníkov školení,
- evidovať dochádzku a vystavovať certifikáty účastníkom seminárov,
- objednávať kadernícke produkty,
- spolupracovať s marketingovým oddelením.
Požadujeme
- ideálne máš minimálne ročnú skúsenosť na podobnej pozícii, kde si spracovával/a finančné podklady a pracoval/a s objednávkami
- výhodou pre teba bude, ak si na škole nazbieral/a znalosti z oblasti účtovníctva
- taktiež vnímame pozitívne, ak máš angličtinu na pokročilej úrovni (B1)
- budeme si rozumieť ak si pozitívne naladený a proaktívny človek, ktorý sa nebojí prevziať zodpovednosť
Benefity
O benefitoch ti radi povieme počas osobného alebo telefonického pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk