Daňový špecialista

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte niekoľkoročnú skúsenosť s prácou v daňovom sektore? Ak ste skúsený v tejto oblasti, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť pre Vás to pravé! Aké zodpovednosti a náplň práce môžete očakávať?
- Zodpovednosť za korporátne dane
- Príprava daňových priznaní
- Zodpovednosť za daň z príjmu fyzických osôb
- Agenda compliance v súvislosti s daňami
- Príprava výpočtov daní
- Návrh a implementácia možných zlepšení v oblasti daňových procesov
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Minimálne 2-3 skúseností v priamych daniach
- Znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Univerzitné vzdelanie v oblasti financií, daní alebo účtovníctva
- Znalosť daňovej legislatívy niektorej z krajín CEE ( Slovensko, Poľsko, Česká republika, Rumunsko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Estónsko, Litva, Srbsko, Slovinsko, Grecko, Nemecko)
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré ponuky benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111