Zákaznícka podpora (vhodná aj pre absolventov)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu firmu, hľadáme komunikatívnu osobnosť, ktorá má chuť denne využívať a zlepšovať svoje komunikačné a jazykové znalosti a zároveň by chcela nadobudnúť skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory.
Využi skvelú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti a zašli nám svoj životopis.
Pýtaš sa, čo bude tvojou náplňou práce?
- Profesionálna telefonická a emailová podpora zákazníkov
- Zaznamenávanie kontaktov a komunikácia s klientom v internej databáze
- Zabezpečenie pomoci a operatívneho riešenia pri vzniknutých problémoch
- Poskytovanie adekvátnych odpovedí a informácií na otázky týkajúce sa danej oblasti prostredníctvom dostupných zdrojov
- Interná komunikácia a spolupráca s členmi tímu a inými oddeleniami spoločnosti
- Spoluúčasť na vytváraní a udržiavaní pozitívneho obrazu firmy
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B2 – ak sa nebojíš komunikovať , vieš vyjadriť svoj názor, myšlienku či reagovať na dotazy a otázky v tomto jazyku, sem tam aj s gramatickou chybou, tak si na úrovni B2 :)
- Takisto muíš vedieť plynule komunikovať po slovensky
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií výhodou, nie však podmienkou
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
Benefity
Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:
- Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
- Multisport karta, jazykové kurzy
- Dovolenka nad rámec zákona
Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
- Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
- Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk