FULLSTACK PROGRAMÁTOR - JAVA + JAVASCRIPT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
2 200 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre Švajčiarsku spoločnosť a globálneho lídra na trhu pôsobiaceho v oblasti poistenia a moderných technológii hľadáme JAVA programátora, ktorý má záujem aj o Frontendovú časť webových aplikácii.
Náplň práce:
- vývoj v JAVA (Spring, Hibernate) + čiastočný vývoj v JavaScript (jQuery)
- vývoj hlavne interných, ale aj externých webových aplikácii
- implementácia nových prvkov a ich adaptácia do infraštruktúry
- podieľanie sa na solution design
- práca na robustných webových aplikáciách
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá znalosť v JAVA programovaní
- ochota podieľať sa na Fronted vývoji
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk