HĽADÁME ÚČTOVNÍKA, KTORÝ OVLÁDA SLOVENSKÉ ÚČTOVNÍCTVO

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste samostatný/á pri práci a poznáte slovenské účtovníctvo? Ak je Vašou odpoveď áno, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Náplňou práce bude nasledovné:
- Účtovanie finančných ciest
- Zodpovednosť za zmluvnú evidenciu a vystavovanie faktúr (AP, AR, akruály)
- Podpora finančného manažéra
- Úzka spolupráca s HR tímom (komunikácia ohľadom mzdovej agendy)
- Spolupráca s finančným manažérom na príprave budgetov a forecastov
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Minimálne 2 roky skúseností s komplexným účtovníctvom
- Znalosť slovenských účtovných štandardov (SAS)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Pokročilé používanie MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Výhodou je znalosť programu SAP
- Dôraz na samostatnosť pri práci
Benefity
- Finančný príspevok na vzdelávanie podľa vlastného výberu
- Príspevok na aktivity mimo pracovného času podľa vlastného uváženia
- Flexibilný pracovný čas a možnosť home officov
- Extra dni voľna navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk