Špecialista podpory klientov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si proaktívny a komunikatívny človek, ktorý chce byť finančne ohodnotený na základe svojho pracovného výkonu? Staň sa súčasťou tímu podpory zákazníkov v atraktívnej lokalite! Tvojou náplňou práce bude:
- každodenný kontakt so zákazníkmi,
- riešenie požiadaviek napríklad ohľadom služieb alebo fakturácii
- poskytovanie poradenstva,
- uzatváranie zákazníckych zmlúv,
- evidencia a vybavovanie reklamácií a sťažností zákazníkov,
- predávanie produktov a služieb.
* po zaučení sa ti základný plat navýši o bonus za splnenie pracovných cieľov, príplatok za prácu cez víkendy a províziu z úspešného predaja
Požadujeme
- V minulosti si pracoval/a na pobočke banky alebo sporiteľne, call centre, zákazníckom centre a podobne
- Rovnako máš aj skúsenosť s aktívnym predajom
- V tvojom minulom zamestnaní si ideálne bol/a v osobnom kontakte so zákazníkmi
- Máš príjemne a reprezentatívne vystupovanie
- Nemáš problém s prácou na smeny
- Nebude ti prekážať odrobiť približne 2 víkendy za mesiac, za ktoré samozrejme dostaneš príplatok
Benefity
- Dovolenka nad rámec zákona
- Príspevok napr. na zdravotnú starostlivosť, kultúru, šport, regeneráciu
- Stravné lístky
- Odborné vzdelávanie
- a mnoho iných :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk