ŠPECIALISTA NA VYROVNÁVANIE ÚČTOV (VIEDEŇ)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte novú výzvu v oblasti financií so zameraním na vyrovnávanie účtov? Máte záujem o prácu vo Viedni? Ak je Vašou odpoveďou na obe otázky áno, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás. Aká náplň práce Vás bude čakať?

- Spracovávanie a kompletizovanie procesov denného vyrovnávania účtov
- Rekonsiliácia investičných účtov spoločnosti
- Identifikácia a následné zlepšovanie procesov v oblasti účtovníctva spoločnosti
- Zabezpečovanie kontinuálnej kontroly vkladov zákazníkov na účty spoločnosti
- Reportovanie výstupov vyššiemu manažmentu
- Komunikácia s ostatnými pobočkami vo svete ohľadom implementácie zlepšovania procesov
Požadujeme
Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:
- Znalosť účtovníctva a účtovných procesov
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (úroveň C1)
- Pokročilá znalosť MS Office (Excel)
- Výhodou je znalosť VBA/makier
- Výhodou je skúsenosť s finančnými rekonciliáciami
- Schopnosť a ochota pracovať v kľúčovom pracovnom čase od 15:00-19:00
Benefity
- 14. plat (v súvislosti s rakúskou legislatívou)
- ročné zvýšenie platu o 2 %
- rôznorodé aktivity v medzinárodnom prostredí
- mladé, dynamické pracovné prostredie
- rôzne ďalšie finančné a nefinančné benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk