Zahoď tácku a skús svet HR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Už ťa nebaví behať s táckou v ruke, no nevieš, kde by si využil svoje komunikačné zručnosti, zákaznícky prístup a kde ťa nebudú trápiť s praxou minimálne 5 rokov ? Si komunikatívny, dynamický človek a svet HR pre teba zaujímavý a chcel by si v ňom plávať ako ryba vo vode ? Kde začať lepšie ako v najväčšej recruiterskej spoločnosti na Slovensku. Do nášho pôvabného tímu hľadáme človeka, ktorý je odvážny, súťaživý, nebojí sa zdvihnúť telefón, vie čítať medzi riadkami a hlavne nechce mať len kolegov, ale aj kamošov s ktorými zájde do ulíc veľkomesta. Ak si vnímavý, chceš sa vzdelávať, napredovať a naučiť sa o recruitingu čo najviac, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis. Prax nepotrebuješ, my ťa všetko naučíme, dáme ti know how, ty iba nasávaj a využi svoj potenciál !
Naša a tvoja budúca denná náplň bude:
- telefonická a emailová komunikácia s kandidátmi, testovanie jazykových znalostí kandidátov
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov s pracovnými ponukami v internej a externých databázach
- každodenná práca so sociálnymi sieťami (Facebook, LinkedIn)
- vytváranie inzerátov
- aktívna príprava kandidátov na pracovný pohovor a jeho sprevádzanie celým výberovým procesom
Požadujeme
My od teba chceme len:
- Aktívnu znalosť anglického nakoľko budeš denne testovať kandidátov
- Komunikačné zručnosti
- Ak máš zvládnutý time management, už si vyhral
- Motiváciu napredovať
Benefity
- Fruit day
- Sick days
- Training days v oblasti HR
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
- Teambuldings počas celého roka
- Home office po skúšobnej dobe
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk