Komunikuješ nemecky a máš aspoň základy SQL/ XML? Hľadáme Testera SW aplikácií!

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 400 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti s 21 pobočkami po celom svete.
Ak ste ochotní cestovať a nerobí Vám problém učiť sa nové veci, ak sa pohybujete vo svete IT - prípadne už priamo na pozícii testera (primárne manual a radi by ste sa posunuli do oblasti automatizovaných testov), ovládate nemecký jazyk a hľadáte si novú prácu v Košiciach, toto je pracovná ponuka práve pre Vás !
Na tejto pozícii budeš:
-samostatne viesť a zodpovedať za projekty v oblasti testovania poistných produktov
- koordinovať proces testovania
- pripravovať odborné fuknčné testy
- komunikovať s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku
- viesť zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania firemných produktov
Požadujeme
Čo je pre túto pozíciu kľúčové?
- Spomínaný nemecký jazyk! (min. B2) -komunikatívna úroveň
- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie 1. al. 2. stupňa
- Základy SQL, XML
-Skúsenosť s testovaním -výhoda
- samostatnosť, proaktivita, komunikatívnosť, ochota cestovať a nezávislosť
- výhodou je prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a skúsenosť s poistným IS
Benefity
Atraktívny balíček benefitov bude odprezentovaný na osobnom stretnutí :-)
Niečo málo ponúkame nižšie:
- pružný prac. čas s pevnou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
a mnoho iného...
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk