Špecialista parametrizácie

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 400 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
-Testovanie a pochopenie technických požiadaviek systému vozidla ako aj vypracovanie a
prezentácia návrhov riešení na implementáciu produktov
-Prispôsobenie funkcionality produktu požiadavkám zákazníka prostredníctvom nastavení
jednotlivých parametrov výrobku zaintegrovaného do systému vozidla
-Samostatné rozhodovanie pri výbere dostupných nástrojov pre nastavenie parametrov a
meranie funkcionality v rámci špecifík daného projektu
-Definovanie technických požiadaviek na senzory
-Testy a dokumentácia funkčnosti senzorov v rámci celého systému
-Analýza porúch funkčnosti a návrhy ich riešení interne alebo u zákazníka
-Implementácia prípadných zmien parametrov
Požadujeme
- ukončené vysokoškolské štúdium v odbore elektrotechnika alebo mechatronika
- znalosti z oblasti senzoriky
- znalosti automobilovej elektroniky
- plynulá angličtina
Benefity
Základná zložka mzdy od 1200 € brutto (mzda sa navyšuje v závislosti od skúsenosti) +
vario zložka mzdy
Budeš mať možnosť
- zažiť výbornú firemnú kultúru a príjemné pracovné prostredie
- pracovať v novo vybudovaných priestoroch
- absolvovať rôzne školenia zamerané i na osobnostný rozvoj
- byť súčasťou stabilnej spoločnosti s rodinným zázemím
- variovať svoj pracovný čas (pevný základ 9-15)
- stravovať sa vo firemnej kantíne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk