Softvérový vývojár / Softvérová vývojárka

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Gastronómia
Ponúkaný plat
1 400 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Softvérový vývojár aplikovanej elektroniky
- Je členom projektového a vývojového tímu
- Vytvára softvér pre elektroniku
- Programuje mikrokontrolery v programovacom jazyku C
- Implementuje softvér podľa interných ako aj externých (zákazníckych) predpisov
- Vykonáva modulový test, integračný test a systémový test v prvotnej fáze vývoja
- Pripravuje softvér na EMV testy a testy voči životnému prostrediu
- Je hlavnou kontaktnou osobou pre výrobu, testing a projektový tím v oblasti vývoja
softvéru
Požadujeme
- Technické znalosti v oblasti elektroniky
- Znalosti v oblasti mechatroniky
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Kreativita
Benefity
- Unikátna príležitosť byť súčasťou vývojového tímu v automotive na Slovensku
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908
- Priateľská a podporujúca firemná kultúra
- Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
- Možnosti kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Sociálny program a benefity
- Relokačný príspevok
- Základná zložka mzdy (brutto) od 1400 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk