Quality Planner Electronics

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Pracovná oblasť
Chemický priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Samostatné plánovanie a predbežné plánovanie kvality (SQR, APQP) s dodávateľmi za
účelom vlastnej výroby elektroniky
- Realizácia procesu FMEA pre elektroniku
- Príprava interných Q-Gates pre centrálnu elektroniku
- Starostlivosť o dodávateľov počas vývojovej fázy
- Samostatná realizácia interného a externého prvotného a zmenového vzorkovania
- Realizácia Full Run testov
- Implementácia testovacích činností vrátane verifikácie produktov podľa predpisov vo
výrobnom pláne
- Spracovanie a podpora pri riešení kvalitatívnych problémov voči interným a externým
partnerom
Požadujeme
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s plánovaním kvality v automobilovom priemysle
Benefity
- výborná firemná kultúra a príjemné pracovné prostredie
- práca v novo vybudovaných priestoroch
- rôzne školenia zamerané i na osobnostný rozvoj
- stabilná spoločnosť s rodinným zázemím
- flexibilný pracovný čas
- strava pripravovaná jednou z najlepších reštaurácii v regióne
- relokačný príspevok
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk