Testovací inžinier / Testovacia inžinierka

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za správne testovanie výrobkov
- Vytvorenie plánu testov na základe požiadaviek zákazníka
- Výber vhodných testovacích systémov a zariadení
- Definovanie požadovaných nástrojov a testovacích systémov
- Stanovenie parametrov merania pre jednotlivé skúšky
- Prezentácia výsledkov testov pred projektovým tímom a zákazníkom
Osobnostné
Požadujeme
- Vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika príp. mechatronika
- Štruktúrovaný spôsob práce
- Technické myslenie
- Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
Benefity
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908
- Priateľská a podporujúca firemná kultúra
- Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
- Možnosti kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Sociálny program a benefity
- Relokačný príspevok
- Základná zložka mzdy (brutto) od 1400 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné
zložky mzdy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk