Linux Senior Support

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 200 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného Linux administrátora pre nový projekt / Start-Up zameraný na vývoj digitálnej platformy od Švajčiarskej spoločnosti v oblasti poisťovníctva.
Pozícia nezahŕňa on calls; v prípade potreby len nevyhnutná údržba po pracovnej dobe.
Rola je zameraná na:
· Day to Day taks
· Monitoring aplikácií pre interných aj externých klientov spoločnosti
· Ticket manažment
· Identifikovanie príčin prevádzkových problémov a neefektívnosti proceso
· Zisťovanie hlavných príčin komplexných incidentov a následné kroky na zlepšenie alebo nápravu situácie
· Poskytovanie podpory cloudových služieb a pracovných postupov.
Požadujeme
· Pokročilé skúsenosti administrácie OS Linux (RedHat)
· Pokročilé skúsenosti s Bash scripting
· Skúsenosti s JIRA a Confluence
· Anglický jazyk B2 - denná verbálna komunikácia s internými aj externými klientmi
Výhodou:
· AWS Linux - poprípade ochota učiť sa
· Skúsenosť s aplikáciami Prometeus alebo Kibana
· VMware
Benefity
- častý Home Office
- Flexibilná pracovná doba
- Garantovaný 13 plat
- Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
- Príspevok na cestovanie v rámci MHD na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111