APLIKAČNÁ PODPORA (Linux, 2nd LEVEL)

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do slovenskej spoločnosti, ktorá sa venuje biometrii a technológiám v oblasti identifikácie osôb hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý sa bude venovať aj priamej integrácii riešení priamo u zahraničného klienta.
Náplň práce:
- technická podpora kritickej aplikácie v rámci identifikácie osôb na zahraničnom letisku
- analýza požiadaviek klienta a ich čiastočná integrácia/implementácia
- podpopra aplikácii na Linux OS v rámci 2nd level úrovni
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- cestovanie do Saudskej Arábie - k zákazníkovi na báze 6 týždňov Slovensko, 2 týždne Saudská Arábia
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- skúsenosť so 2nd level aplikačnou podporou (Linux OS výhodou)
- ochotu cestovať na báze 6 týždňov SK - 2 týždne zákazník (Saudská Arábia) - pravidelná rotácia
- komunikatívnu úroveň anglického jazyka
Benefity
- flexibilný pracovný čas
- 4 dni home-office/mesiac
- finančné benefity v závislosti od výkonu práce
- práca s inovatívnymi technológami
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111