JAVA PROGRAMÁTOR so záujmom o Frontend

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 5 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do modernej slovenskej spoločnosti, ktorá vytvára vyspelé softvérové riešenia na mieru hľadáme skúseného Java developera.
Náplň práce:
- programovanie v Jave- Spring boot, a JavaScripte-Angular+Bootstrap, na rôznych menších projektoch
- vývoj, implementácia produktu, implementácia zmenových požiadaviek
- doplnenie nových funkcionalít
- možnosť podieľať sa na návrhu nových projektov/prototypov
- možnosť komunikácie so zákazníkom (nie je to nutnosť)
- práca v pohodovom tíme v kanceláriách
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- pokročilá znalosť s Java programovaním (aspoň 1.5 roka), a záujem o Frontend
- aspoň krátka skúsenosť s JavaScript programovaním (Angular výhodou)
Benefity
- 5 dní dovolenky nad rámec
- Home-ofice po dohode s manažérom na pravidelnej báze
- flexibilný pracovný čas (fix od 10:00 do 15:00)
- kafetéria benefit (180€ ročne)
- firemná telocvičňa a knižnica priamo v budove
- vzdelávací systém, expertné centrá
- príspevok do DDS, 3. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111