IT PROJECT MANAGER pre digitálnu platformu

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
HľadámeI IT Project Manažéra pre nový projekt / Start-Up zameraný na vývoj digitálnej platformy od Švajčiarskej spoločnosti v oblasti poisťovníctva.
Kandidát bude manažovať celý projektový tím, pokrývať a analyzovať všetky požiadavky od biznisu, plánovať a koordinovať aktivity, vytvárať Road mapu projektu, implementovať softvérové riešenie.
Komunikácia bude spočívať s kooperovaním procesov s analytikmi, tímom vývojárov, externými vendormi a biznis oddeleniami
Požadujeme
· Skúsenosti s IT projektmi v oblasti poisťovníctva - Podmienkou
· Skúsenosť s vývojom softwérových riešení
· Skúsenosti s end-to-end projektmi
· Riadenie projektov na medzinárodnej úrovni
· Líderské a manažérske schopnosti; predošle skúsenosti s vedením a kooperovaním tímov
· Uplatňovanie agilných metodík (Srum, Kanban)
· Anglický Jazyk C1 - komunikácia na dennej báze s tímom naprieč Európou
Výhodou:
- Certifikácie projektovej metodológie (PMI, Prince2 ... );
- Skúsenosti s Cloud riešeniami alebo Full-Stack Back Round
Benefity
- častý Home Office
- Flexibilná pracovná doba
- Garantovaný 13 plat
- Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
- Príspevok na cestovanie v rámci MHD
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk